MACOM Technology Solutions
型号:
MAAL-011139-TR1000
封装:
SOT-89
批次:
-
描述:
IC RF AMP CATV 5MHZ-4GHZ SOT89
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.249
$3.249
10
$2.8975
$28.975
25
$2.60756
$65.189
100
$2.37595
$237.595
250
$2.14415
$536.0375
500
$1.92394
$961.97
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 85mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-89 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-243AA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5V |
| Test Frequency | 45MHz ~ 1.218GHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 5MHz ~ 4GHz |
| Noise Figure | 1.4dB |
| P1dB | 19dBm |
| RF Type | CATV |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 22.5dB |
| Base Product Number | MAAL-011139 |