Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.1185
$2.1185
10
$1.7138
$17.138
50
$1.49587
$74.7935
100
$1.30891
$130.891
500
$0.997272
$498.636
1000
$0.872604
$872.604
2500
$0.841444
$2103.61
5000
$0.810274
$4051.37
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Motor Run |
| Height - Seated (Max) | 0.787" (20.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Size / Dimension | 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MAB |
| Voltage Rating - DC | 800V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 0.47 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |