Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2255
$1.2255
10
$1.0963
$10.963
100
$1.09307
$109.307
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 40 mA |
| Configuration | Single |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 35 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Triac Type | Standard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220AB |
| Voltage - Off State | 800 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Box |
| Base Product Number | MAC12 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 12 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 100A @ 60Hz |