Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.862
$1.862
10
$1.6701
$16.701
100
$1.342635
$134.2635
500
$1.103083
$551.5415
1000
$0.913986
$913.986
2000
$0.850953
$1701.906
5000
$0.819432
$4097.16
10000
$0.78792
$7879.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 40 mA |
| Configuration | Single |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 2 V |
| Triac Type | Standard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220AB |
| Voltage - Off State | 400 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Box |
| Base Product Number | MAC15 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 15 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 150A @ 60Hz |