WeEn Semiconductors
型号:
MAC223A6,127
封装:
TO-220AB
批次:
-
描述:
TRIAC 400V 25A TO220AB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.71
$1.71
10
$1.53805
$15.3805
100
$1.236425
$123.6425
500
$1.015873
$507.9365
1000
$0.841719
$841.719
2000
$0.783674
$1567.348
5000
$0.754642
$3773.21
10000
$0.72562
$7256.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 125°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 30 mA |
| Configuration | Single |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Triac Type | Standard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220AB |
| Voltage - Off State | 400 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Mfr | WeEn Semiconductors |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAC223 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 25 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 190A, 230A |