MACOM Technology Solutions
型号:
MACP-010718-CG09E0
封装:
-
批次:
-
描述:
COUPLER 17DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.85
$2.85
10
$2.54125
$25.4125
25
$2.28722
$57.1805
100
$2.083825
$208.3825
250
$1.880544
$470.136
500
$1.68739
$843.695
1000
$1.52475
$1524.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | - |
| Applications | General Purpose |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | 5-SMD, No Lead |
| Power - Max | 250mW |
| Coupler Type | Standard |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 40MHz ~ 1.002GHz |
| Isolation | - |
| Return Loss | 26dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MACP-010718 |
| Coupling Factor | 17.3dB |