MACOM Technology Solutions
型号:
MADP-000907-14020P
封装:
Die
批次:
-
描述:
DIODE,SOLDERABLE ALGAAS FC PIN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.0945
$4.0945
10
$3.6765
$36.765
25
$3.47586
$86.8965
100
$3.012355
$301.2355
250
$2.857866
$714.4665
500
$2.564354
$1282.177
1000
$2.162713
$2162.713
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 45V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.03pF @ 10V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 7Ohm @ 10mA, 1GHz |
| Supplier Device Package | Die |
| Power Dissipation (Max) | 100 mW |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MADP-000907 |