Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL204311221E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 220UF 160V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.2225
$6.2225
10
$5.53375
$55.3375
50
$4.84215
$242.1075
100
$4.427095
$442.7095
500
$3.804503
$1902.2515
1000
$3.527816
$3527.816
2500
$3.458646
$8646.615
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | -10%, +50% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 160 V |
| Size / Dimension | 0.827" Dia x 1.496" L (21.00mm x 38.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 940 mA @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 15000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 700mOhm @ 100Hz |
| Series | 043 ASH |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 500 mOhms |