Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL204831102E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.439
$3.439
10
$2.7702
$27.702
50
$2.38222
$119.111
100
$2.160585
$216.0585
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.03 A @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 4000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 048 RML |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Impedance | 60 mOhms |