Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL205857682E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 6800UF 20% 40V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.2645
$12.2645
10
$11.65555
$116.5555
50
$9.8154
$490.77
100
$9.20189
$920.189
500
$8.15898
$4079.49
1000
$7.66822
$7668.22
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 40 V |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.94 A @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 42mOhm @ 100Hz |
| Series | 058 PLL-SI |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 6800 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 29 mOhms |