MAL210119103E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL210119103E3
描述:
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
库存 : 150
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 3.299" (83.80mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.874" (22.20mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Chassis Mount
Ripple Current @ Low Frequency 10.5 A @ 100 Hz
Size / Dimension 1.969" Dia (50.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Series 101 PHR-ST
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ripple Current @ High Frequency 13.65 A @ 10 kHz
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 10000 µF
Package Bulk
Impedance 15 mOhms