Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL211892101E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 100UF 20% 200V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.424
$9.424
10
$8.37615
$83.7615
50
$7.32906
$366.453
100
$6.70073
$670.073
500
$5.758482
$2879.241
1000
$5.339674
$5339.674
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Size / Dimension | 0.827" Dia x 1.496" L (21.00mm x 38.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 960mOhm |
| Series | 118 AHT |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 854 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 390 mOhms |