Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL212019101E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.2155
$5.2155
10
$4.69775
$46.9775
50
$4.07132
$203.566
100
$3.54939
$354.939
500
$2.923055
$1461.5275
1000
$2.714254
$2714.254
2500
$2.662062
$6655.155
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Size / Dimension | 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 389mOhm |
| Series | 120 ATC |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.14 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 381 mOhms |