MAL212049331E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL212049331E3
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 100V T/H
用户指南
Polarization -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.364" (9.25mm)
Voltage - Rated 100 V
Size / Dimension 0.709" Dia x 1.496" L (18.00mm x 38.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm
Series 120 ATC
Package / Case Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 10 kHz
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 330 µF
Package Bulk
Impedance 117 mOhms