MAL212324681
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL212324681
描述:
CAP ALUM 680UF 20% 10V AXIAL
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm)
Mounting Type Through Hole
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 100 Hz
Product Status Obsolete
Ratings -
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 550mOhm @ 100Hz
Series 123 SAL-A
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 680 µF
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 200 mOhms