MAL213226331E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL213226331E3
描述:
CAP ALUM 330UF 25V AXIAL
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance -10%, +50%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm)
Mounting Type Through Hole
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 100 Hz
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 530mOhm @ 100Hz
Series 132 ALL-DIN
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 330 µF
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 400 mOhms