MAL213828221E3
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL213828221E3
描述:
CAP ALUM 220UF 20% 63V AXIAL
库存 : 596
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 63 V
Size / Dimension 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm)
Mounting Type Through Hole
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 100 Hz
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100kHz
Series 138 AML
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 220 µF
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 290 mOhms