Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL214250102E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2825
$1.2825
10
$1.00985
$10.0985
50
$0.87476
$43.738
100
$0.757055
$75.7055
500
$0.571976
$285.988
1000
$0.504697
$504.697
2500
$0.471048
$1177.62
5000
$0.454224
$2271.12
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2500 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 142 RHS |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.094 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Bulk |