Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL219691131E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP 4F -20% +80% 1.4V SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.1585
$5.1585
10
$4.6398
$46.398
40
$4.020875
$160.835
80
$3.505386
$280.43088
900
$2.783633
$2505.2697
1800
$2.680539
$4824.9702
2700
$2.628992
$7098.2784
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Termination | SMD (SMT) Tabs |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 1.4 V |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.5Ohm @ 1kHz |
| Series | ENYCAP™ 196HVC |
| Package / Case | Coin, Wide Terminals - Opposite Sides |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 4 F |
| Package | Tray |