Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL225658103E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.355
$10.355
10
$9.20835
$92.0835
50
$8.05714
$402.857
100
$7.36649
$736.649
500
$6.33061
$3165.305
1000
$5.870202
$5870.202
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40mOhm |
| Series | 256 PMG-SI |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.68 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 10000 µF |
| Package | Bulk |