MAMK2520T3R3M
Taiyo Yuden
型号:
MAMK2520T3R3M
品牌:
Taiyo Yuden
封装:
1008 (2520 Metric)
描述:
FIXED IND 3.3UH 1.7A 156MOHM SMD
库存 : 223744
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.8A
Inductance Frequency - Test 2 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 156mOhm Max
Series MCOIL™, MA
Inductance 3.3 µH