首页 / 射频开关 / MASW-011041-TR0500
minImg
MASW-011041-TR0500
MACOM Technology Solutions
型号:
MASW-011041-TR0500
封装:
20-HQFN (9x9)
描述:
IC RF SWITCH SP3T 1GHZ 20HQFN
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
IIP3 -
Insertion Loss 0.5dB
Frequency Range 50MHz ~ 1GHz
Circuit SP3T
Topology -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 20-HQFN (9x9)
Series -
Package / Case 20-LQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 100V
Test Frequency 1GHz
Mfr MACOM Technology Solutions
Isolation 40dB
Features -
P1dB -
RF Type -
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50Ohm