MACOM Technology Solutions
型号:
MASWSS0169TR-3000
封装:
10-MSOP
批次:
-
描述:
IC RF SWITCH SPDT 3GHZ 10MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.598
$4.598
10
$4.13345
$41.3345
25
$3.90754
$97.6885
100
$3.38656
$338.656
250
$3.2129
$803.225
500
$2.882908
$1441.454
1000
$2.57925
$2579.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| IIP3 | - |
| Insertion Loss | 0.8dB |
| Frequency Range | 0Hz ~ 3GHz |
| Circuit | SPDT |
| Topology | Reflective |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | - |
| Test Frequency | 3GHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Isolation | 33dB |
| Features | - |
| P1dB | 28dBm |
| RF Type | Cellular |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | MASWSS0169 |