MACOM Technology Solutions
型号:
MAVR-000120-12030P
封装:
Chip
批次:
-
描述:
VARACTOR, GAAS FLIP-CHIP, POCKET
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.1825
$3.1825
10
$2.85475
$28.5475
25
$2.69876
$67.469
100
$2.338805
$233.8805
250
$2.218858
$554.7145
500
$1.990972
$995.486
1000
$1.679125
$1679.125
请发送询价,我们将立即回复。

| Q @ Vr, F | 3000 @ 4V, 50MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 15 V |
| Capacitance @ Vr, F | 1.1pF @ 0V, 1MHz |
| Diode Type | Single |
| Capacitance Ratio Condition | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Chip |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAVR-000120 |