Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX11905ETP+
封装:
20-TQFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC ADC 20BIT SAR 20TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$54.0455
$54.0455
10
$50.7718
$507.718
25
$49.134
$1228.35
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | Differential |
| Voltage - Supply, Digital | 1.7V ~ 1.9V |
| Architecture | SAR |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | SPI, DSP |
| Voltage - Supply, Analog | 1.7V ~ 1.9V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Reference Type | External, Internal |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | - |
| Number of Bits | 20 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 1.6M |
| Base Product Number | MAX11905 |