Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX1232CPA+
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.883
$4.883
10
$4.38615
$43.8615
25
$4.14656
$103.664
100
$3.59385
$359.385
250
$3.40955
$852.3875
500
$3.05938
$1529.69
1000
$2.7645
$2764.5
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 250ms Minimum |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.37V, 4.62V |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | MAX1232 |