Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX14859GWE+
封装:
16-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.4855
$11.4855
10
$10.55545
$105.5545
25
$10.11788
$252.947
100
$8.914705
$891.4705
250
$8.477192
$2119.298
500
$8.1225
$4061.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 20 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Data Rate | 25Mbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX14859 |