Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX15301AA02+CJK
封装:
32-TQFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC REG CTRLR BUCK PMBUS 32TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.861
$9.861
10
$8.9053
$89.053
25
$8.4911
$212.2775
100
$7.37276
$737.276
250
$7.0414
$1760.35
500
$6.4201
$3210.05
1000
$6.213
$6213
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Serial Interfaces | PMBus |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Clock Sync | Yes |
| Supplier Device Package | 32-TQFN (5x5) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Duty Cycle (Max) | 95% |
| Control Features | Current Limit, Enable, Power Good |
| Function | Step-Down |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 300kHz ~ 1MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 14V |
| Base Product Number | MAX15301 |