Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX1562HESA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC CURRENT SWITCH 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.945
$2.945
10
$2.6486
$26.486
25
$2.5042
$62.605
100
$2.17037
$217.037
250
$2.059068
$514.767
500
$1.847617
$923.8085
1000
$1.653
$1653
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Output | 4A |
| Sensing Method | High/Low-Side |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Function | Current Switch |
| Accuracy | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX1562 |