Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX16926GTP/V+
封装:
20-TQFN (4x4)
批次:
-
描述:
AUTOMOTIVE 4-OUTPUT DISPLAY POWE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.035
$5.035
10
$4.522
$45.22
25
$4.275
$106.875
100
$3.705
$370.5
250
$3.515
$878.75
500
$3.154
$1577
1000
$2.85
$2850
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Series | Automotive |
| Applications | Automotive |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.5V ~ 40V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4.5mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (4x4) |
| Base Product Number | MAX16926 |