Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX17233ETIR+
封装:
28-TQFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC REG BUCK 3.3V/5V DL 28TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.65
$6.65
10
$6.00305
$60.0305
25
$5.72394
$143.0985
100
$4.97002
$497.002
250
$4.746656
$1186.664
500
$4.32782
$2163.91
1000
$4.14675
$4146.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Current - Output | - |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TQFN (4x4) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 3.5V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 1MHz ~ 2.2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V, 5V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX17233 |