Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX17505SATP+
封装:
20-TQFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC REG BUCK ADJUSTABLE 20TQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.263
$5.263
10
$4.7253
$47.253
25
$4.46728
$111.682
100
$3.871725
$387.1725
250
$3.673156
$918.289
500
$3.29593
$1647.965
1000
$2.97825
$2978.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 54V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (4x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Series | Himalaya |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.9V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX17505 |