Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX17573EVKITA#
封装:
-
批次:
-
描述:
EVKIT FOR 4.5V TO 60V 4A SYNC DC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$33.649
$33.649
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 3.5A, 3.5A |
| Product Status | Active |
| Series | Himalaya |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Note | - |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 3.3V, 5V |
| Outputs and Type | 2, Non-Isolated |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Utilized IC / Part | MAX17573 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 60V |
| Base Product Number | MAX17573 |