Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX17626ATA+
封装:
8-TDFN-EP (2x2)
批次:
-
描述:
IC REG BUCK ADJ 700MA 8TDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3965
$1.3965
10
$1.24545
$12.4545
25
$1.18218
$29.5545
100
$0.970995
$97.0995
250
$0.907668
$226.917
500
$0.802142
$401.071
1000
$0.63327
$633.27
2500
$0.627
$1567.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Current - Output | 700mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 3.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TDFN-EP (2x2) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 4MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Strip |
| Base Product Number | MAX17626 |