Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX1873REEE+
封装:
16-QSOP
批次:
-
描述:
IC BAT CHG MULT-CHEM 2CEL 16QSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.2415
$6.2415
10
$5.6069
$56.069
25
$5.301
$132.525
100
$4.5942
$459.42
250
$4.3586
$1089.65
500
$3.91096
$1955.48
1000
$3.534
$3534
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 8.4V |
| Charge Current - Max | 4A |
| Number of Cells | 2 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 28V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Programmable Features | - |
| Interface | - |
| Base Product Number | MAX1873 |