Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX20058ATCA/VY+
封装:
12-TDFN-EP (3x3)
批次:
-
描述:
IC REG BUCK ADJ 1A 12TDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.0635
$5.0635
10
$4.5448
$45.448
25
$4.29628
$107.407
80
$3.723525
$297.882
230
$3.532594
$812.49662
490
$3.16976
$1553.1824
980
$2.86425
$2806.965
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Current - Output | - |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 54V |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-TDFN-EP (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2.033MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MAX20058 |