Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX218EAP+
封装:
20-SSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.8585
$10.8585
10
$9.98165
$99.8165
25
$9.56764
$239.191
100
$8.42992
$842.992
250
$8.016138
$2004.0345
500
$7.68075
$3840.375
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 100 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 120Kbps |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 4.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX218 |