Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX22028FAWA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC TXRX 485/422 ISO SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.4935
$4.4935
10
$4.0318
$40.318
25
$3.81178
$95.2945
80
$3.303625
$264.29
280
$3.13425
$877.59
560
$2.812342
$1574.91152
1120
$2.541278
$2846.23136
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 25 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Half |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Transceiver, Isolated |
| Package / Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 16Mbps |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 5.25V, 4.75V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tray |
| Protocol | RS422, RS485 |