Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX2472EUT+T
封装:
SOT-6
批次:
-
描述:
IC BUFFER 1 CIRCUIT SOT6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.9995
$3.9995
10
$3.5948
$35.948
25
$3.39872
$84.968
100
$2.945475
$294.5475
250
$2.794444
$698.611
500
$2.50743
$1253.715
1000
$2.26575
$2265.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5.2mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-6 |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Buffer |
| Base Product Number | MAX2472 |