Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX25202EVKIT#
封装:
-
批次:
-
描述:
EVKIT FOR MAX25202 - 36V HV SYNC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$224.447
$224.447
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | DC/DC, Step Up |
| Current - Output | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Boost |
| Frequency - Switching | 400kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 4.5V ~ 60V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Utilized IC / Part | MAX25202 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 36V |
| Base Product Number | MAX25202 |