Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX25250ATPA/VY+
封装:
20-WETQFN (3.5x3.5)
批次:
-
描述:
ASIL B MINI PMIC FOR CAMERA SENS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.662
$5.662
10
$5.08725
$50.8725
25
$4.80928
$120.232
80
$4.168125
$333.45
230
$3.954394
$909.51062
490
$3.54825
$1738.6425
980
$3.20625
$3142.125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| w/Sequencer | Yes |
| Topology | Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (1) |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-WETQFN (3.5x3.5) |
| Number of Outputs | 4 |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage/Current - Output 2 | Adjustable, 0.8V ~ 3.9875V, 1.2A |
| Voltage/Current - Output 3 | Adjustable, 0.8V ~ 3.9875V, 1.2A |
| Frequency - Switching | 2.2MHz |
| Voltage - Supply | 5V ~ 22V |
| Voltage/Current - Output 1 | Adjustable, 3V ~ 4V, 1A |
| w/Supervisor | No |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tray |
| w/LED Driver | No |
| Base Product Number | MAX25250 |