Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX253EPA+
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
IC XFRMR DRIVER RS485 8-DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.0395
$7.0395
10
$6.36215
$63.6215
25
$6.06594
$151.6485
100
$5.26699
$526.699
250
$5.030288
$1257.572
500
$4.586429
$2293.2145
1000
$4.438476
$4438.476
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Transformer Driver |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 3.3V, 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 450µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Base Product Number | MAX253 |