Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX2663EUT+T
封装:
SOT-6
批次:
-
描述:
IC MIXR 400MHZ-2.5GHZ UP SOT23-6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.881
$1.881
10
$1.6872
$16.872
25
$1.59144
$39.786
100
$1.355745
$135.5745
250
$1.273
$318.25
500
$1.113875
$556.9375
1000
$0.922925
$922.925
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Mixers | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-6 |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Secondary Attributes | Up Converter |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Frequency | 400MHz ~ 2.5GHz |
| Noise Figure | 12.7dB |
| RF Type | Cellular, ISM, PCS, WLAN |
| Package | Strip |
| Gain | 1.4dB |
| Base Product Number | MAX266 |