Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX274AEWI+
封装:
28-SOIC
批次:
-
描述:
IC FILTER 150KHZ LOWPASS 28SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.306
$22.306
10
$20.57225
$205.7225
25
$19.6479
$491.1975
100
$17.5674
$1756.74
250
$17.336246
$4334.0615
请发送询价,我们将立即回复。

| Filter Order | 8th |
| Number of Filters | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.74V ~ 11V, ±2.37V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Continuous, Band Pass Low Pass |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 150kHz |
| Base Product Number | MAX274 |