Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX275ACWP+
封装:
20-SOIC
批次:
-
描述:
IC FILTER 300KHZ LOWPASS 20SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.464
$12.464
10
$11.4589
$114.589
25
$10.98428
$274.607
100
$9.678125
$967.8125
250
$9.203144
$2300.786
500
$8.90625
$4453.125
请发送询价,我们将立即回复。

| Filter Order | 4th |
| Number of Filters | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.74V ~ 11V, ±2.37V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Continuous, Band Pass Low Pass |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 300kHz |
| Base Product Number | MAX275 |