Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX30205MTA+
封装:
8-TDFN-EP (3x3)
批次:
-
描述:
SENSOR DIGITAL 0C-50C 8TDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.4485
$3.4485
10
$3.09605
$30.9605
25
$2.92676
$73.169
100
$2.536405
$253.6405
250
$2.406388
$601.597
500
$2.159236
$1079.618
1000
$1.95111
$1951.11
请发送询价,我们将立即回复。

| Sensing Temperature - Local | 0°C ~ 50°C |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Test Condition | 0°C ~ 15°C (45°C ~ 50°C) |
| Output Type | I²C |
| Sensing Temperature - Remote | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±0.1°C (±0.5°C) |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TDFN Exposed Pad |
| Sensor Type | Digital, Local |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.3V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode |
| Package | Tube |
| Resolution | 16 b |
| Base Product Number | MAX30205 |