Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3040EWE+
封装:
16-SOIC
批次:
-
描述:
IC DRIVER 4/0 16SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.144
$7.144
10
$6.4543
$64.543
25
$6.1541
$153.8525
100
$5.34356
$534.356
250
$5.1034
$1275.85
500
$4.6531
$2326.55
1000
$4.503
$4503
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Duplex | - |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | - |
| Type | Driver |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX3040 |