Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3043CUE+
封装:
16-TSSOP
批次:
-
描述:
IC DRIVER 4/0 16TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.0585
$7.0585
10
$6.3745
$63.745
25
$6.0781
$151.9525
100
$5.27744
$527.744
250
$5.040244
$1260.061
500
$4.59553
$2297.765
1000
$4.40325
$4403.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Duplex | - |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Driver |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX3043 |