Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3058ASA+T
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4985
$2.4985
10
$2.2401
$22.401
25
$2.11356
$52.839
100
$1.800915
$180.0915
250
$1.691
$422.75
500
$1.479625
$739.8125
1000
$1.26825
$1268.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 100 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 1Mbps |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | CANbus |
| Base Product Number | MAX3058 |