Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3072EESA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.6215
$6.6215
10
$5.985
$59.85
25
$5.70608
$142.652
100
$4.95463
$495.463
250
$4.73195
$1182.9875
500
$4.314425
$2157.2125
1000
$4.17525
$4175.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 100 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Half |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX3072 |